jej plodnost so vsehojovcom_obal

„Jej plodnosť“ so všehojovcom

€5,60

Balenie obsahuje 50 g sypanej bylinnej čajovej zmesi.

Zloženie: angelika čínska (Angelica sinensis, „Dong quai“), vitex jahňací (Vitex agnus-castus) a všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus).

Užívanie: 1 čajovú lyžičku bylinnej zmesi zaliať s 250 ml horúcej vody, lúhovať 5-10 minút a po vychladnutí piť 1 až 2 krát denne. Ideálne pite čaje v cykloch: Bylinkový čaj “Jej plodnosť so všehojovcom” po dobu dvoch mesiacov a následne Bylinkový čaj “Jej plodnosť“ po dobu jedného mesiaca.

Tento produkt nie je je určený na prevenciu, zmiernenie alebo liečenie zdravotnej poruchy ľudí alebo na lekárske účely. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Predávajúci nenesie zodpovednosť za žiadnu ujmu, stratu, zranenie či poškodenie vychádzajúce z akýchkoľvek informácii na tejto webovej stránke či z užívania produktov tejto stránky.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bylinkovecaje.sk

Nie je na sklade

Bližšie informácie

Všeobecne o liečivých rastlinách:

Niektoré vedecké štúdie* a prax fytoterapeutov naznačujú, že angelika čínska, vitex jahňací a všehojovec štetinatý by mohli tonizovať oslabenú maternicu, zlepšovať metabolizmus a hormonálnu rovnováhu maternice, zvyšovať prietok krvi maternicou, znižovať hladinu prolaktínu, zlepšovať reprodukčnú kapacitu a zmierňovať účinky chronického stresu, čo môže potenciálne viesť k úspešnému počatiu.

*Nagendra J., Jayachandra S.: JPMI 24, 336 (2010).

Sun L.Q.: Asian J. Drug Metab. Pharmacokinet. 5, 265 (2005).

Dennehy C.E.: J. Midwifery Womens Health. 51, 402 (2006).

Všetky vyhlásenia v tomto texte sú výlučne na edukačné účely.

Žiadna z informácií nepredstavuje ani nemieni byť náhradou za konzultáciu u lekára. Prosím kontaktujte svojho lekára, ak máte otázky súvisiace so zdravím.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bylinkovecaje.sk

Dôležité upozornenie:

Bylinná zmes môže spôsobovať fotosenzitivitu. Pri pobyte na slnku sa chráňte vhodným oblečením alebo krémom s ochranným UV faktorom.

NEUŽÍVAJTE dlhodobo, pred chirurgickým zákrokom, ani počas tehotenstva.

NEUŽÍVAJTE počas akútnej infekcie.

NEUŽÍVAJTE, ak užívate sedatíva (lieky na upokojenie či spanie), antikoagulanciá (lieky na zníženie zrážanlivosti „riedenie“ krvi), nesteroidné aantiflogistiká (lieky na potlačenie zápalu a bolesti), lieky, ktoré ovplyvňujú centrálny nervový systém, srdcovo-cievny systém (vrátanie liekov na zníženie krvného tlaku), lieky, ktoré ovplyvňujú hladiny dopamínu alebo spolu s alkoholom.

Bylinná zmes môže zvyšovať aktivitu CYP2D6 a CYP3A4.

NEUŽÍVAJTE, ak máte v rodinnej anamnéze estrogén-dependentné nádorové ochorenie (napr. rakovinu prsníka či maternice).

Buďte opatrná, ak ste alergická na akékoľvek rastliny, rastlinné prípravky, pele či trávy.

NEUŽÍVAJTE, ak ste alergická na rastliny čeľade Lamiaceae a Apiaceae.

Ak užívate lieky, opýtajte sa svojho lekára, či s nimi neexistujú potenciálne negatívne interakcie. Táto webová stránka nikoho nenavádza na prerušenie či zastavenie užívania svojich bežných liekov.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bylinkovecaje.sk

Recenzie

  1. :

    Tento caj som dostala do daru od kamosky, ked som jej spominala, ze uz sme pripraveni na prijatie dalsieho dietatka. Onedlho sme sa tesili z dvoch ciarok na tehotenskom teste. Osobne mi aj zachutil, takze jeho pitie bolo pre mna nielen uzitocne, ale aj prijemne 🙂 Vrelo odporucam!

  2. :

    Keď mal náš syn rok, rozhodla som sa ho prestať kojiť s planom, že doplním vitamíny a pripravujeme sa na ďalšie. Žiaľ ani po niekoľkých mesiacoch snaženia sa sme nebadali pozitívny test. Navyše, hoci som už pol roka nekojila, stále som pozorovala tvorbu mlieka. Tento čaj som pila dva mesiace. Mlieko zmizlo a my čakáme novy prírastok do rodiny. Dakujeme. Andrea

Pridať recenciu